Belgisch Kampioenschap Agility

Geplaatst op: 24/06/2012 door: Patrick

Het zit erop. Na maanden van voorbereiding en enkele dagen keihard werken kunnen we zeggen dat dit evenement meer dan geslaagd was. Zelfs van vele deelnemers, toeschouwers en mensen van de KKUSH kregen we positieve commentaren over de organisatie en ook de accomodatie. Dat we dit als bestuur niet alleen konden wisten we wel Dat we van zoveel mensen hulp gekregen hebben hadden we wel gehoopt maar nooit durven denken. Spontaan kwamen mensen vragen om te kunnen helpen. We hebben zelfs sommigen moeten bedanken voor het aanbieden van hun diensten. Een welgemeend woord van dank is dus meer dan op zijn plaats.
Ook onze club mocht met Viviane Aerts één deelnemer afvaardigen op dit kampioenschap. Dat zij het meer dan behoorlijk deed bewijst een vijfde plaats en tevens de titel van beste Limburgse deelnemer.
Tot slot nog dit , laten we met zijn allen de ingeslagen weg verder gaan en samen bouwen aan een mooie toekomst voor onze club